Sultanlara Layık Lezzet, "Sultaniye Kuru Üzüm"

Bir proteğin ve karbonhidrat kaynağı olan kuru üzüm; Demir, Fosfat, Kalsiyum ve diğer mineral maddeler ile A, B1, B2, B6, C vitaminlerini içerir.

Günlük Kalsiyum gereksiniminin %18 'ini, Demir gereksiniminin ise 1/3 'ünü karşılamasının yanısıra kolay sentezlenebilir şeker içermesi nedeniyle de mükemmel bir doğal enerji kaynağıdır.


Tanıtım ve Ürün Kataloğumuz

SATIŞ NOKTALARI:

Ürünlerimizin toptan satışları TAR-PAZ TARİŞ ÜZÜM PAZARLAMA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Lütfen www.tarpaz.com.tr adresi ziyaret ediniz.

Ürünlerimizin perakende satışları, Konak ve Karşıyaka satış mağazalarımız ile Kooperatiflerimizin satış mağazalarında ve çeşitli hipermarket zincirlerinde yapılmaktadır.

Ayrıca ürünlerimiz için Türkiye'nin her yerinden ( 0232 )  482 12 17 - 484 71 33 - 364 49 04 numaralı telefonları arayarak sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz ürünler mesafeye göre 1 veya 2 gün içinde kargo ile adresinize gönderilecektir.Konak Satış Mağazamız : Mithatpaşa Cad. SSK Konak Tesisleri B Blok No:7/E   Konak / İZMİR
Tel: 0232. 482 12 17
Karşıyaka Satış Mağazamız : Cemal Gürsel Cad. No:286   Karşıyaka / İZMİR
Tel: 0232. 364 49 04
ALTIN ÖZEL TİP:

10 numara tabir edilen, Ege Bölgesinin renk, akışkanlık, rutubet ve tane adedi bakımından üst seviyedeki Sultaniye Çekirdeksiz Kuru Üzümlerin kükürt ile sarartma işlemine tabi tutularak işlenmesi ile ortaya çıkan ürünümüzdür. Renk bakımından piyasada bulunabilecek en iyi üründür.
SULTAN ÖZEL TİP:

9 numara olarak üreticiden alınıp tesislerimizde işlenerek piyasaya sürülen Tariş Sultan çok aranılan bir üzüm tipimizdir. Tariş Altın'dan biraz daha esmer renkli fakat rutubet, akışkanlık gibi diğer aranılan özellikler bakımından Tariş Altın'ı aratmayacak seviyede olup, bu ürünümüz de kükürt ile sarartma işlemine tabi tutulmaktadır.
DİLBER ÖZEL TİP:

Sultaniye Çekirdeksiz Üzümlerin "bandırma" denilen, üzümün üzerindeki mumsu tabakayı silerek kurutma süresini kısaltan işleme tabi tutulmamış, tamamen doğal olarak kurutulan üzümlerin İşletmemiz tesislerinde sağlıklı ve hijyenik şartlarda işlenmesi ile ortaya çıkar. Kurutma metodunun farklılığı sebebiyle siyaha yakın renktedir. Diğer üzümlerden farklı bir tada sahiptir. Bu tip üzümlere sarartma amaçlı kükürtleme işlemi uygulanmamaktadır. Artık yurtiçinde de bilinçli tüketiciler sayesinde her geçen gün doğal olarak kurutulmuş bu tip üzümlere olan talep artmaktadır.

Üzüm ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen burayı tıklayınız.
AMBALAJ ÇEŞİTLERİ: